DĖMESIO!

Karantino laikotarpiu 

NEBUS galima atsiskaityti grynaisiais ar kortele atsiimant prekes.

Dėl didelio VENIPAK IR OMNIVA kurjerių apkrovimo

siuntų pristatymas gali vėluoti 1-5 darbo dienas.

Dėkojame už Jūsų supratingumą.

Atsiliepimai iš sporto profesionalų apie Dr.OHHIRA® geriamą kolageną

Vidutinių nuotolių bėgikė, Lietuvos rekordininkė ir olimpietė Eglė Balčiūnaitė:

Eglė Balčiūnaitė

"Jau nuo pirmos dienos, kai išbandžiau Dr.Ohhira produktus, jie atrado specialią vietą mano kuprinėje visose kelionėse, treniruočių stovyklose ar varžybose. Esu labai jautri papildams (alergijos, prasta savijauta ir pan.), bet Dr. Ohhira - natūralūs bei šiai dienai yra vieninteliai man padedantys parsiruošti ir atsigauti po visų stresinių situacijų, kurias patiriu keliaujant ir treniruočių, ir varžybų metu. Ne tik oda ir nagai atsigavo, bet ir imuninė sistema tapo atsparesnė uždegimams, įvairioms virusinėms ligoms. Labai džiaugiuosi Dr. Ohhira ir rekomenduoju visiems, kas ieško natūralaus energijos papildymo savo dienose!"


Lengvaatletė, Lietuvos rekordininkė ir olimpietė, sprinterė Agnė Šerkšnienė:

Agnė Šerkšnienė

"Kai nuo rugsėjo 10 iki 15 d. reikėjo skristi 4 kartus, dalyvauti 2 varžybose ir 1 konferencijoje, manau, kad kolagenas padėjo man tą savaitę išgyventi ir sumažinti nuovargį."


Lietuvos lengvaatletė, bėgikė Gabija Galvydytė:

gabija galvydyte.jpg

"Išbandžiau Dr. Ohhira geriamą kolageną ir likau labai nustebinta. Panaudojusi šį kolageną jau po kelių buteliukų mano savijauta tikrai pagerėjo. Jaučiausi žvalesnė ir energingesnė. Pagaliau atradau priemonę, kuri efektyviai kovojo su mano veido odos pabėrimais. Šį kolageną rekomenduočiau visoms norinčioms pagerinti ne tik išvaizdą, bet ir vidinę savijautą."


Lietuvos lengvaatletė, ilgų nuotolių bėgikė Diana Lobačevskė:

Diana Lobačevskė

Super produktas!!Kadangi turejau su sausgyslem problemas,geriau dviguba kologeno doze,likau labai patenkinta.��Aciu!!!!


Daugiakovininkė Urtė Bačianskaitė 2017 metais pripažinta lengvosios atletikos kylančia žvaigžde:

Urtė Bačianskaitė

"Išbandžiau geriamąjį Kolageną. Super produktas! Tikrai veiksmingas ir puikus, pagerėjo plaukų ir nagų būklė. Likau labai patenkinta. Ačiū!!!"Mano įspūdžiai vartojant skystąjį kolageną dar gana kuklus, nes sveikatos problemos gana didelės ir suvartojau tik dvi pakuotęs, bet..... Kaulų skausmai jau šiek tiek apmalšo (nedrasu dar džiūgaut), o ir energijos padaugėjo, geriau miegu, atsikeliu PAILSĖJUSI, ko anksčiau nebuvo. Sąnariai truputi lankstytis geriau pradėjo. Taigi rekomenduoju kas dvejoja ar bandyti ar ne... tikrai taip, verta, nes tai "grynas" produktas ((; Dovilė, 47 metai


IFBB bikini fitness atletė, asmeninė trenerė Inga Žuolytė:

Inga Žuolytė

"Įtemptas gyvenimo ritmas, aktyvus gyvenimo būdas, per dažnas kavos gėrimas, miego trūkumas ir neretai pasitaikantis nuovargis dažnai atsispindi mūsų veide. Kartais pilnavertės mitybos neužtenka puikiai savijautai, o kokybiški produktai sudeda visus taškelius ant "i". Labiausiai pasijautė kalogeno poveikis: nagai tapo kur kas stipresni, o savijauta ženkliai geresnė ir energijos lygis aukštesnis."