DĖMESIO!

Karantino laikotarpiu 

NEBUS galima atsiskaityti grynaisiais ar kortele atsiimant prekes.

Dėl didelio VENIPAK IR OMNIVA kurjerių apkrovimo

siuntų pristatymas gali vėluoti 1-5 darbo dienas.

Dėkojame už Jūsų supratingumą.

Pagrindinis skirtumas tarp probiotikų ir fermentuoto produkto (kurio sudėtyje yra probiotikų, prebiotikų ir postbiotikų) vartojimo

Dar prieš mokslininkams patvirtinant biogeninių metabolitų svarbą, žymaus Japonijos mikrobiologo Dr. Iichiroh Ohhira tyrimai atskleidė, kad skirtingų padermių probiotinės kultūros, kurios 3-5 metus yra fermentuojamos kartu su įvairiais augalais, generuoja metabolitus, kuriuos jis pavadino biogenikais. Šiandien mes šiuos junginius vadiname biogeniniais metabolitais.

Naujausi tyrimai parodė, kad Dr.OHHIRA® probiotikų sudėtyje yra daugiau, kaip 400 biogeninių metabolitų (postbiotikų), susiformavusių ilgą laiką natūraliai fermentuojant probiotines kultūras su daug skaidulų turinčiais augaliniais ingredientais. Tai paaiškina, kodėl Dr.OHHIRA® probiotikai yra tokie veiksmingi ir gali greitai išspręsti žarnyno sutrikimus ir pagerinti žarnyno mikrofloros būklę.

Probiotikų vartojimas

Tam, kad probiotikus (gerąsias bakterijas) vartojantis žmogus galėtų pajusti jų naudą, turi įvykti keletas dalykų:

  • Bakterijos „tranzitu“ turi perkeliauti skrandį, kad jų nepaveiktų agresyvi skrandžio rūgštis ir saugiai pasiekti plonąjį žarnyną.
  • Žarnyne bakterijos turi „rasti“ joms tinkamo maisto -  skaidulinių medžiagų, kuriomis jos galės maitintis. Jeigu žmogus nevartoja daug skaidulinių medžiagų turinčių produktų (įvairiaspalvių daržovių ir vaisių), probiotinės bakterijos neras joms reikalingo maisto ir jų šansai išgyventi bus labai menki.
  • Probiotinėms bakterijoms gyventi reikalinga joms palanki terpė. Nuo disbiozės kenčiančių žmonių žarnyno pH gali būti nuo 10 iki 100 kartų pernelyg šarminis. Šarminiame pH klesti patologinės bakterijos, kai tuo tarpu probiotikams reikia lengvai rūgštinės aplinkos. Probiotikų „nusiuntimas“ į šarminę ar uždegiminę žarnyno aplinką yra toks pat efektyvus, kaip eskimo išsiuntimas dirbti Sacharos dykumoje arba dykumos beduinų įdarbinimas šaltoje Arkties aplinkoje. Todėl, jei probiotikai pateks į nuo uždegimo kenčiantį žarnyną, kuriame yra daug laisvųjų radikalų, jie paprasčiausiai negalės jame apsigyventi.
  • Neradusios joms reikalingų maistinių medžiagų, patekusios į joms priešišką aplinką, gerosioms bakterijoms dar teks „kovoti“ su blogosiomis arba patologinėmis bakterijomis, kad jos išliktų.
  • Galiausiai, kai probiotinės bakterijos patenka į joms tinkamą aplinką, kurioje gausu joms reikalingo maisto - skaidulinių medžiagų, tuomet jos gali pradėti medžiagų skaidymo, fermentavimo ir pavertimo biogeniniais metabolitais procesą, kuris užima nemažai laiko.

Tuo tarpu tiesioginis biogeninių metabolitų (postbiotikų) „pristatymas“ į žarnyną yra daug greitesnis ir efektyvesnis būdas, padedantis uždegiminę aplinką pakeisti į sveiką. Tai yra greitas ir visapusiškas mikrobiobo atsistatymas.

Tiesiogiai gaunami biogeniniai metabolitai = greitas poveikis

Biogeniniams metabolitams patekus į mūsų organizmą jie pradeda dirbti nedelsiant: reguliuoja ir padeda palaikyti optimalų, šiek tiek rūgštinį žarnyno pH lygį, slopina uždegimą, skatindami sveikų naujų ląstelių augimą žarnyno gleivinėje, o antimikrobiniai peptidai nedelsdami pradeda kovoti su patologinėmis bakterijomis.

Dr.OHHIRA® probiotikai yra vienintelis žinomas produktas, kurio kiekviena kapsulė teikia mūsų organizmui šimtus postbiotikų kartu su probiotinėmis kultūromis ir prebiotinėmis medžiagomis.

Štai kodėl mes įvardiname Dr.OHHIRA®  formulę kaip „Pilną mikrobiomo sistemą“, padedančią pasiekti greitą mikrobiomo atsinaujinimą.

Parengė Ross Pelton, RPh, PhD, CCN

Šaltinis: https://essentialformulas.com/probiotics-vs-postbiotic-metabolites/