Probiotikai suaugusiems

Yra 3 prekės(-ių).
Rodomos pozicijos 1-5 iš 5
 • Dr.OHHIRA® 3 metus fermentuotas 12 rūšių gerųjų bakterijų...
  OMX Probiotics

  SUBRANDINTA GAMTOS. PATVIRTINTA MOKSLOGaminama natūraliai fermentuojant, nenaudojant terminio apdorojimo. 12 rūšių gerųjų bakterijų (angl.PRObiotics): Lactobacillus, Bifidobacterium, StreptococcusMaistinės skaidulos (angl.PREbiotics): daržovės, vaisiai, uogos, grybai, jūržolės Biogeniniai metabolitai (angl.POSTbiotics): organinės rūgštys,...

  25,00 €
 • Dr.OHHIRA® KAMPUKU muilas
  OMX Kampuku

  SVEIKA AKSOMINIO ŠVELNUMO ODA Pagamintas naudojant fermentuotus augalus, probiotines kultūras ir tyrą kalnų šaltinio vandenį, KAMPUKU muilas švelniai prausia odą, suteikdamas sveiko švytėjimo.Natūrali sudėtis, praturtinta probiotikaisPatvirtinta dermatologųNetestuota su gyvūnaisVisų tipų odaiBe kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų,...

  15,00 €
 • Dr.OHHIRA® MAGOROKU kremas
  OMX Magoroku

  SVEIKA AKSOMINIO ŠVELNUMO ODANatūrali sudėtis, praturtinta probiotikaisPatvirtinta dermatologųNetestuota su gyvūnaisTinka visų tipų odaiBe kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų, sintetinių dažiklių

  25,00 €

Bakterijos, mieliagrybiai ir kiti gyvi mikroorganizmai yra vadinami probiotikais bei traktuojami kaip naudingi mūsų sveikatai, jei vartojami tinkamai. Akcentuojama jų nauda imuninei sistemai, žarnynui, odai, taip pat burnos higienai ir pan. Šiuos preparatus vartoti gali moterys, vyrai, vaikai, vyresnio amžiaus žmonės, jei yra pagrįstos indikacijos. Probiotikai yra patikimas barjeras, užkertantis kelią patogeninėms žarnyno bakterijoms, kurios silpnina imunitetą, skatina alergijų atsiradimą, sukelia įvairias infekcijas.

Kada reikalingi probiotikai suaugusiems?

Probiotikai suaugusiems paprastai skiriami drauge su antibiotikų kursu, mat pastarieji pažeidžia įprastą žarnyno mikroflorą. Gerosios bakterijos būtent tai ir padeda padaryti. Taip pat probiotikai suaugusiems tampa tikru išsigelbėjimu sutrikus virškinimui, varginant pilvo pūtimui, sergant dirgliosios žarnos sindromu, opiniu kolitu ar pan.

Kodėl Dr.OHHIRA® kokybiški produktai su probiotinėmis kultūromis – puikus pasirinkimas?

 • 12 padermių pieno rūgšties bakterijų kompleksas – unikalus produktas, apimantis net 12 skirtingų rūšių gerųjų bakterijų, maistinių skaidulų įvairovę ir biogeninius metabolitus.

 • Dr.OHHIRA® „Magoroku“ kremas su probiotinėmis kultūromis tinka visų tipų odai. Jo sudėtyje nėra jokių sintetinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų, kremo gamyba pagrįsta tik kokybiškų ir natūralių medžiagų naudojimu.

 • Dermatologų patvirtintas Dr.OHHIRA® muilas „Kampuku“ su probiotinėmis kultūromis idealiai tinka kasdieninei tausojančiai odos priežiūrai.

Kur įsigyti Dr.OHHIRA® produktų su probiotinėmis kultūromis?

Kokybiški probiotinių kultūrų turintys produktai suaugusiems – mūsų el. parduotuvėje www.ohhira.lt. Rinkitės tai, kas idealiai atitinka poreikius ir naudinga būtent Jums. Pirkti internetu paprasta, nes mūsų svetainėje pateikiami išsamūs aprašymai, sudėtys, kiekvieno produkto kaina ir jį išbandžiusiųjų atsiliepimai.