Probiotikai nėštumo metu

Yra 3 prekės(-ių).
Rodomos pozicijos 1-5 iš 5
 • Dr.OHHIRA® 3 metus fermentuotas 12 rūšių gerųjų bakterijų...
  OMX Probiotics

  SUBRANDINTA GAMTOS. PATVIRTINTA MOKSLOGaminama natūraliai fermentuojant, nenaudojant terminio apdorojimo. 12 rūšių gerųjų bakterijų (angl.PRObiotics): Lactobacillus, Bifidobacterium, StreptococcusMaistinės skaidulos (angl.PREbiotics): daržovės, vaisiai, uogos, grybai, jūržolės Biogeniniai metabolitai (angl.POSTbiotics): organinės rūgštys,...

  25,00 €
 • Dr.OHHIRA® KAMPUKU muilas
  OMX Kampuku

  SVEIKA AKSOMINIO ŠVELNUMO ODA Pagamintas naudojant fermentuotus augalus, probiotines kultūras ir tyrą kalnų šaltinio vandenį, KAMPUKU muilas švelniai prausia odą, suteikdamas sveiko švytėjimo.Natūrali sudėtis, praturtinta probiotikaisPatvirtinta dermatologųNetestuota su gyvūnaisVisų tipų odaiBe kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų,...

  15,00 €
 • Dr.OHHIRA® MAGOROKU kremas
  OMX Magoroku

  SVEIKA AKSOMINIO ŠVELNUMO ODANatūrali sudėtis, praturtinta probiotikaisPatvirtinta dermatologųNetestuota su gyvūnaisTinka visų tipų odaiBe kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų, sintetinių dažiklių

  25,00 €

Probiotikai – tai bakterijos, mieliagrybiai ir kiti gyvi mikroorganizmai, naudingi sveikatai, jei vartojami rekomenduojamais kiekiais. Teigiama, kad probiotikai yra naudingi virškinimo sistemai, žarnynui, imuninei sistemai, odai ir kt. Jie tinka vyrams, vaikams, net kūdikiams, taip pat ir moterims. Probiotikai nėštumo metu gali net padėti sumažinti antrojo tipo diabeto riziką.

Kada reikalingi probiotikai nėštumo metu?

Nėštukėms įvairūs preparatai skiriami labai atsakingai. Bet ligos ar įvairūs negalavimai kartais neišvengiami net ir besilaukiant. Probiotikai nėštumo metu gali būti skiriami moteriai, siekiant sumažinti antrojo tipo diabeto riziką. Neretai šie preparatai skiriami į alergijas linkusioms nėščiosioms. Kai kurie tyrimai patvirtina, kad nėštumo laikotarpiu probiotikus vartojusios moterims gimę mažyliai būna mažiau linkę į alergijas.

Kodėl Dr.OHHIRA® kokybiški produktai su probiotinėmis kultūromis – puikus pasirinkimas nėščiosioms?

 • 12 padermių pieno rūgšties bakterijų kompleksas – tai 12 skirtingų rūšių gerųjų žarnyno bakterijų ir itin vertingos skaidulinės medžiagos vienoje kapsulėje.

 • Dermatologų patvirtintas Dr.OHHIRA® kremas „Magoroku“ saugus net itin jautriai odai. Nėštumo laikotarpiu jis labai tiks, nes neturi jokių sintetinių ir kenksmingų medžiagų.

 • Dr.OHHIRA® muilas „Kampuku“ su probiotinėmis kultūromis labai tinka besilaukiančioms moterims, kurios puoselėja savo odą ir sveikos gyvensenos principus bei prioritetą teikia priemonėms, pagamintoms iš natūralių ir sveikų ingredientų.

Kur įsigyti Dr.OHHIRA® produktų su probiotinėmis kultūromis?

Besilaukiant moterys paprastai labai atsakingai renkasi vartojamus produktus, todėl jei ieškote aukštos kokybės, patikimo gamintojo produktų su probiotinėmis kultūromis, pirkite internetu www.ohhira.lt el. parduotuvėje. Čia pateikti produktų aprašymai, išsami informacija, kiekvieno jų kaina ir išbandžiusiųjų atsiliepimai.