Hialurono rūgštis

Yra 1 prekė.
Rodomos pozicijos 1-5 iš 5
 • Dr.OHHIRA® geriamas skystas kolagenas
  OMX Collagen

  PASIEKIA ODĄ TEN, KUR KITI NEPRASISKVERBIA!Kolagenas + elastinas + hialurono rūgštisSinbiotinis ekstraktas iš uogų, vaisių, daržovių, grybų, dumbliųCoQ10, vitaminas C, bičių pienelis, mėlynės  I, II, III tipo jūrinis kolagenas Kolageno TRIPEPTIDAI (Gly-Pro-Hyp) Jūrinis elastinas 93% grynumo hialurono rūgštis MIKROmolekulinė veikliųjų medžiagų masė...

  70,00 €

Jūsų siekiamybė – sveika, puikiai atrodanti ir elastinga oda? Kalbant apie tai dažnai girdime linksniuojant hialurono rūgšties pavadinimą, o produktai, kurių sudėtyje yra šios veikliosios medžiagos, traktuojami kaip itin kokybiški, labai naudingi ne tik išoriniam grožiui, bet ir sąnarių sveikatai. Kas yra ši stebuklinga medžiaga – hialurono rūgštis – ir kodėl ja tikrai verta papildyti organizmą?

Kas yra hialurono rūgštis?

Tai – daugiausia nerviniame, jungiamajame ir dengiamajame audiniuose besitelkiantis glikozaminglikanas. Hialuroną natūraliai gamina kiekvieno žmogaus organizmas. Taip jau yra, kad bėgant metams hialurono rūgšties sintezė silpnėja ir tai atsispindi išvaizdoje – bene labiausiai mažėjantį hialurono kiekį išduoda pakitusi oda. Kodėl? Nes viena kertinių hialurono savybių yra pritraukti drėgmę ir ją „užrakinti“ ląstelėse. Todėl mažėjant hialurono kiekiui organizme pastebimas drėgmės stokos poveikis – oda praranda sveiką spindesį, elastingumą, suglemba, atsiranda smulkios, o vėliau ir gilesnės raukšlelės. Tokie pokyčiai paprastai kelia diskomfortą, didina nepasitikėjimą savimi, skatina ieškoti efektyvių būdų, kaip odai pagelbėti.

Svarbu ir tai, kad organizme hialuronas – trumpalaikis svečias, gyvuojantis maždaug iki trijų dienų, todėl būtinas reguliarus jo atsargų papildymas.

Platus hialurono rūgšties teigiamų savybių spektras

Kai kalbama apie hialurono rūgštį, pirmiausia akcentuojama jos nauda odai. Siekiant išsaugoti odą sveiką ir elastingą, hialurono rūgštis yra labai reikšmingas „žaidėjas“. Organizme jos mažėja sulaukus maždaug ketvirčio amžiaus. Taip pat hialuronas „nesutaria“ ir su žalingu gyvenimo būdu – medžiagos mažėjimą organizme spartina rūkymas, alkoholio vartojimas, lepinimasis saule, netinkama mityba ir pan. Daugelis moterų, o ir vyrų, mažėjant hialurono kiekiui organizme, skundžiasi odos sausumu, besiformuojančiomis smulkiomis raukšlelėmis; laikui bėgant oda vis labiau glemba, atvaizdas veidrodyje nebedžiugina ir skatina ieškoti efektyvių priemonių sugrąžinti odai sveiką išvaizdą ir užkirsti kelią ankstyviems senėjimo procesams.

Hialurono rūgšties poveikis grožiui – dar vienas aspektas, kodėl šį medžiaga pelnė tiek moterų simpatijų. Ji nudžiugins tas, kurios svajoja apie žvilgančius plaukus ir stiprius nagus.

Reikiamu hialurono kiekiu organizme verta pasirūpinti ne tik dėl sveikos ir jaunai atrodančios odos. Nenuginčijama jo nauda ir judėjimo aparatui – ši rūgštis sutepa sąnarius, palaiko kremzlių elastingumą ir efektyviai saugo nuo susidėvėjimo, kas tampa labai aktualu vyresniame amžiuje, kai sąnarių apsauginių skysčių klampumas ima mažėti, todėl sąnarių pažeidžiamumas auga. Tad hialurono rūgšties atliekama sąnarių apsaugojimo funkcija labai reikšminga.

Kosmetikos priemonės (geros sudėties kremas, serumas ar kt.) bei aukštos kokybės maisto papildai (kapsulės, skysta forma ar pan.), sudėtyje turintys hialurono rūgšties, yra tas ginklas, kuris gali išsaugoti jaunystę, puikią, sveiką išvaizdą, audinių ir organų elastingumą ir tinkamą drėkinimą. Nenuostabu, kad tokios priemonės grožio ir sveikatos rinkoje labai populiarios bei vertinamos. Tiesa, kalbant apie geriamuosius papildus, tikslinga paminėti, jog maksimalų efektą užtikrins drauge su hialurono rūgštimi esančios kitos veikliosios medžiagos: kolagenas ir elastinas.

Kodėl Dr.OHHIRA® geriamas skystas kolagenas – geriausias pasirinkimas Jums?

 • Medžiagų suderinamumas – labai reikšmingas aspektas. Kolagenas, elastinas ir hialurono rūgštis yra neišskiriama trijulė, kai kalbame apie maksimalų efektyvumą. Būtent todėl šių trijų veikliųjų medžiagų sąjunga – Anti-Age TRIO™ kompleksas - yra Japonijos mikrobiologų kurtos formulės pagrindas.

 • Produkto sudėtyje yra kolageno tripeptidų, kurie per kraujotaką pasiekia jungiamojo audinio ląsteles (fibroblastus) ir skatina natūralią kolageno gamybą bei hialurono rūgšties sintezę organizme. Todėl renkantis kolageno papildus tikslinga prioritetą teikti tiems, kurių sudėtyje yra ne tik kolagenas, bet būtinai ir kolageno tripeptidai, kuriuos organizmas pasisavina tiesiogiai ir kurie skatina patį organizmą dirbti efektyviau ir gaminti daugiau mums reikalingų medžiagų.

 • Ar žinote, jog mažesnė veikliųjų medžiagų molekulinė masė lemia geresnį jų skvarbumą ir efektyvesnį pasisavinimą? Taigi, ne visada daugiau yra geriau. Dr.OHHIRA® geriamojo kolageno molekulinė masė yra 1 000 Da, o kolageno tripeptidų – 500 Da. Tai itin maža molekulinė masė.

 • Geriamas skystas kolagenas sudėtyje turi ir senėjimo procesus lėtinančių ir efektyviai su oksidaciniu stresu kovojančių antioksidantų: kofermento Q10, vitamino C, mėlynių sulčių, bičių pienelio, fermentuoto ekstrakto iš 15 augalų ir 12 probiotikų.

Kur įsigyti geriamojo skysto Dr. OHHIRA® kolageno?

Pirkti internetu – patogu ir greita. Ohhira.lt paprastai ir greitai pateiksite užsakymą, o mes garantuosime operatyvų nemokamą pristatymą Jūsų nurodytu adresu. Šį papildą išbandžiusiųjų atsiliepimai tikrai neleis suabejoti teisingu savo pasirinkimu.