Kolagenas

Yra 1 prekė.
Rodomos pozicijos 1-5 iš 5
 • Dr.OHHIRA® geriamas skystas kolagenas
  OMX Collagen

  PASIEKIA ODĄ TEN, KUR KITI NEPRASISKVERBIA!Kolagenas + elastinas + hialurono rūgštisSinbiotinis ekstraktas iš uogų, vaisių, daržovių, grybų, dumbliųCoQ10, vitaminas C, bičių pienelis, mėlynės  I, II, III tipo jūrinis kolagenas Kolageno TRIPEPTIDAI (Gly-Pro-Hyp) Jūrinis elastinas 93% grynumo hialurono rūgštis MIKROmolekulinė veikliųjų medžiagų masė...

  70,00 €

Kolagenas yra baltymas, kurio randama kiekvieno žmogaus organizme ir kuriam priskiriama daug reikšmingų funkcijų, pavyzdžiui, jis intensyviai drėkina odą ir skatina ląstelių regeneraciją, taip pat teigiamai veikia plaukų bei nagų augimą, gerina regėjimą, aktyviai dalyvauja visų audinių regeneracijos procesuose, mažina sąnarių skausmą ir geriną jų funkciją, užtikrina dantenų sveikatą, kraujagyslių sienelių elastingumą ir t.t. Solidus teigiamų savybių spektras daro kolageną nepaprastai patrauklų ir pagrindžia jo naudą organizmui.

Tiesa, maždaug apie 25-uosius gyvenimo metus kolageno gamybos tempai organizme ima lėtėti. Apie tai laikui bėgant „praneša“ silpnesni nagai, sulėtėjęs plaukų augimas, sąnarių skausmas, glembanti, elastingumą ir sveiką švytėjimą prarandanti oda... Dažnas suskumba pirkti brangias odos priežiūros priemones ir neretai nusivilia rezultatais, nes daugelis šių priemonių veikia tik odos paviršių (epidermį), o ląstelių regeneracijos procesai vyksta giliuosiuose odos sluoksniuose, t.y. dermoje. Gaila, bet šio sluoksnio nei kremai, nei serumai, nei kitos išorinio naudojimo priemonės nepasiekia. Bet tai efektyviai padaryti gali skystas geriamas kolagenas.

Kolageno nauda

Odai. Kolagenas sudaro net 70 proc. odos masės, todėl jo reikšme odai abejoti neverta. Vidinei odos struktūrai šis baltymas suteikia stangrumo, elastingumo ir užtikrina reikiamą drėgmę, kas labai svarbu sveikai odos išvaizdai. Mažėjant kolageno skaidulų gamybai atsiranda pirmosios raukšlelės, kurios ilgainiui gilėja, oda suglemba, praranda elastingumą. Natūralu, kad atsiranda poreikis kolageno gauti „iš šalies“, tik labai svarbu pasirinkti kokybiškas priemones. Idealiai tiks geriamieji maisto papildai, per kraujotaką pasiekiantys giliuosius odos sluoksnius ir skatinantys ląstelių atsinaujinimą juose.

Sąnariams. Sąnarių problemoms, ligų progresavimui, skausmui, dilimui įtakos turi senėjimo procesai, bet minėtus aspektus paskatina ir gyvenimo būdas, darbas, kuomet sąnariams tenka didesnės nei įprasta apkrovos. Kolagenas yra pagrindinė medžiaga, reikalinga sąnarių kremzlei atsinaujinti, todėl mažėjant jo kiekiui organizme, pradedama skųstis sąnarių skausmu, tinimu ir pan. Geriamasis skystas kolagenas – puikus sprendimas, kuris padės sulėtinti sąnarių kremzlių dilimo procesus.

Plaukams. Jau tikriausiai supratote, kodėl grožio puoselėtojai taip vertina kolageną. Į jo gerųjų savybių sąrašą turėtume įtraukti ir nepamainomą naudą plaukams. Jei lūžinėjantys plaukų galiukai, lėtas augimo tempas kelia nerimą, papildykite savo racioną kokybiškais kolageno papildais – tam puikiai tiks geriamas skystas kolagenas. Šis baltymas yra viena svarbiausių medžiagų sveikiems ir stipriems plaukams.

Sportui. Sportuojantiems kolagenas labai svarbus dėl sąnarių ir kaulų sveikatos, taip pat dėl mažesnės traumų rizikos. Bėgikai, krepšininkai, futbolininkai ir kitų sporto šakų atstovai patiria dideles sąnariams tenkančias apkrovas, todėl svarbu užtikrinti patikimą sąnarių kremzlių apsaugą bei judėjimo aparato paslankumą ir elastingumą.

Kodėl japoniškas Dr. OHHIRA® geriamasis skystas kolagenas – geriausias pasirinkimas Jums?

 • Kolagenas yra baltymas, organizme skylantis į aminorūgštis, kurios tarnauja kaip statybinė medžiaga naujų ląstelių gamybai. Tuo tarpu produkto sudėtyje taip pat esantys kolageno tripeptidai - tai pati trumpiausia kolageno baltymo grandinės dalis, susidedanti iš trijų į spiralę susisukusių amino rūgščių, kurias organizmas pasisavina tiesiogiai ir kurios, per kraujotaką pasiekusios fibroblastus, skatina jų aktyvumą, t.y. įdarbina organizmą natūraliai gaminti daugiau kolageno. Kas yra kur kas naudingiau. Todėl maisto papildų sudėtyje ieškokite ne kuo didesnio kolageno kiekio, bet būtent kolageno tripeptidų. O pastarųjų gausu mūsų geriamojo skysto kolageno sudėtyje.

 • Sudėtyje – natūralus, aukščiausios kokybės hidrolizuotas jūrinis kolagenas ir kolageno tripeptidai.

 • Papildo kokybei įtakos turi ir veikliųjų medžiagų molekulinė masė. Kuo šis dydis mažesnis, tuo medžiaga yra skvarbesnė ir efektyviau pasisavinama. 2 000 Da yra traktuojama kaip maža kolageno masė. Bet Dr.OHHIRA® geriamojo skysto kolageno sudėtyje molekulinė kolageno masė yra 1 000 Da, o kolageno tripeptidų – tik 500 Da!

 • Sinergiškai veikiantys elastinas, kolageno tripeptidai ir hialurono rūgštis apsijungia unikaliame „AntiAgeTRIO®“ komplekse!

 • Šis japoniškas produktas savyje apjungia galingų antioksidantų, t.y. senėjimo procesus lėtinančių ir efektyviai nuo laisvųjų radikalų poveikio saugančių medžiagų, kompleksą: kofermentą Q10, bičių pienelį, vitaminą C, mėlynių sultis. Taip pat sudėtyje yra ir 5 metus fermentuotas augalinis ekstraktas su probiotikais.

 • Svarbu žinoti, kad tai – kokybiški maisto papildai, kurių pakuotėje ne daugeliui įprastos tabletės ar kapsulės, bet 20 ml talpos buteliukai.

Kur įsigyti geriamojo skysto Dr.OHHIRA® kolageno?

Šio kokybiško papildo ieškokite mūsų el. parduotuvėje www.ohhira.lt. Pirkti internetu labai paprasta ir padeda efektyviai planuoti savo laiką. Čia Jūsų laukia aukštos kokybės produktai konkurencinga kaina, vartotojų atsiliepimai apie kolageną, profesionalų įžvalgos ir rekomendacijos bei daug išsamios informacijos apie produktus.