Holistinio sveikatinimo specialistė, osteopatė Miglė Bliuvienė:

Miglė Bliuvienė

Atvejis 1. Pranyko pilvo, sąnarių skausmai, nuovargis. Liovėsi tikas.

"Kreipėsi mama dėl 5 metų dukros, kuriai buvo diagnozuotas tikas (nevalingi stiprūs mirktelėjimai akimis). Mergaitė buvo gydyta neurologo, bet be rezultatų.

Pastebėjau, kad gana ryškiai išpūstas pilvas, kartais mergaitė skundžiasi ir pilvo skausmu, vidurių užkietėjimu, kuris kaitaliojasi ir su labai dažnu tuštinimusi (3-4 kartus per dieną). Taip pat greit pavargsta, hipermobilūs visi sąnariai, dažnai serga sloga, pakyla temperatūra.

Parekomendavau nevartoti arba labai apriboti pieno, glitiminių, daug krakmolo turinčių bei rūgimą provokuojančių produktų, netgi rūgščių vaisių vartojimą.

Situacija šiek tiek pagerėjo bet tikai vis pasikartodavo, nors žymiai rečiau.

Tada rekomendavau pavartoti Dr.Ohhiros OM-X (bakterijos ir terpė) kapsules: po 1 kapsulę per dieną, šalia vartojant ir vit. D.

Po mėnesio mama pranešė, kad tikai visiškai liovėsi ir nebesikartoja. Palikome vartoti dar 2 mėn. po 1 kapsulę kas antrą dieną. Mergaitė nebesiskundžia pilvo, sąnarių skausmais, nuovargiu. Tikai pranyko."

Atvejis 2. Gerosios žarnyno bakterijos maitinančioms mamoms ir kūdikiams

"Neretai kreipiasi kūdikius maitinančios  mamos, kai po gimimo praėjus porai savaičių, kūdikiams prasideda pilvo diegliai. Nepriklausomai nuo to, kaip jie gimė - per Cezario pjūvį, ar natūraliai.

Nors mamų mitybą ir dietą sudėliojame labai indvidualizuotai ir atidžiai, neretai situacija išlieka nepakitusi.

Parekomendavus maitinančioms krūtimi vartoti Dr.Ohhira OM-X kapsules po 1 kapsulę per dieną, jau pirmos savaitės bėgyje situacija pradėdavo keistis, o po dviejų savaičių mamos atžymėdavo ne tik suretėjusius kūdikių pilvo dieglius, bet ir pagerėjusią peristaltiką ir ritmingą jų pačių tuštinimąsi (prieš tai pačios mamos turėjo vidurių užkietėjimo problemų)."

Atvejis 3. Praėjo galvos skausmai ir "apdujimas"

"Pacientė 54 metų, skundėsi galvos skausmais ir "apdujimu", tarsi priešgripine būkle, kuri kartodavosi beveik kas mėnesį. Galvos skausmas, akių ašarojimas, užgulusi nosis, silpnumas prasidėdavo savaitgalį, trukdavo 3-5 dienas, paskui šiek tiek susilpnėdavo ir po 2-3 savaičių vėl kartodavosi.

Įtarus dirgliosios žarnos sindromą gydyta medikamentiškai, bet situacija beveik nepasikeitė.

Parekomendavau vartoti Dr.Ohhira OM-X kapsules po 2 kapsules per dieną, šalia to gerokai ribojant pieno ir glitiminius produktus.

Po 3 mėnesių pacientė konstatavo, kad situacija pagerėjo, buvo keli galvos skausmo atvejai, bet jie praėjo per 1-2 dienas. 

Po pusės metų situacija buvo panaši, bet pranyko nosies užgulimo rytais požymiai bei akių ašarojimas. Palikome vartoti po 1 kapsulę per dieną (visada geriant vakare po valgio).

Po metų situacija išliko pakankamai gera. Galvos skausmai, tokio pobūdžio kaip buvo, nebesikartojo. Nebebuvo ir "apdujimo" jausmo. Dėl dirgliosios žarnos sindromo dar išliko kai kurie maisto netoleravimo, nervų sistemos jautrumo požymiai."

Atvejis 4. Gerųjų žarnyno bakterijų įtaka skonio receptoriams

"Labai įdomu yra tai, kad pacientai, vartojantys probiotikus pastebi, kad pasikeitė skonio pojūčiai: pasidarė skanu valgyti kruopas, sėklas, daržoves, sumažėjo saldumynų, kavos poreikis, žymiai lengviau atsisakyti mažos maistinės vertės produktų."