Gerosios bakterijos nėštumo metu

Yra 3 prekės(-ių).
Rodomos pozicijos 1-5 iš 5
 • Dr.OHHIRA® 3 metus fermentuotas 12 rūšių gerųjų bakterijų...
  OMX Probiotics

  SUBRANDINTA GAMTOS. PATVIRTINTA MOKSLOGaminama natūraliai fermentuojant, nenaudojant terminio apdorojimo. 12 rūšių gerųjų bakterijų (angl.PRObiotics): Lactobacillus, Bifidobacterium, StreptococcusMaistinės skaidulos (angl.PREbiotics): daržovės, vaisiai, uogos, grybai, jūržolės Biogeniniai metabolitai (angl.POSTbiotics): organinės rūgštys,...

  25,00 €
 • Dr.OHHIRA® KAMPUKU muilas
  OMX Kampuku

  SVEIKA AKSOMINIO ŠVELNUMO ODA Pagamintas naudojant fermentuotus augalus, probiotines kultūras ir tyrą kalnų šaltinio vandenį, KAMPUKU muilas švelniai prausia odą, suteikdamas sveiko švytėjimo.Natūrali sudėtis, praturtinta probiotikaisPatvirtinta dermatologųNetestuota su gyvūnaisVisų tipų odaiBe kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų,...

  15,00 €
 • Dr.OHHIRA® MAGOROKU kremas
  OMX Magoroku

  SVEIKA AKSOMINIO ŠVELNUMO ODANatūrali sudėtis, praturtinta probiotikaisPatvirtinta dermatologųNetestuota su gyvūnaisTinka visų tipų odaiBe kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų, sintetinių dažiklių

  25,00 €

Nėštumas – ypatingas laikotarpis, skatinantis moteris bent minimaliai pakeisti gyvenimo būdo ypatumus ir dar labiau pasirūpinti savo sveikata. Pakalbėkime apie mikroorganizmus. Kiekvieno mūsų organizme gyvena gerosios ir blogosios bakterijos, kurių balansas didele dalimi prisideda prie geros savijautos, sveiko žarnyno ir stipresnio imuniteto. Gerosios bakterijos nėštumo metu siejamos su mažesne alergijų tikimybe mažyliui.

Gerųjų bakterijų nauda nėštumo metu

Jei laukiantis neapsieinama be antibiotikų, tai greičiausiai gydytojas nėštukėms skirs ir gerųjų bakterijų, kurias gerti tikslinga vartojant antibiotikus arba pabaigus jų kursą.

Gerosios bakterijos nėščiosioms gali būti rekomenduotos vartoti ir tada, jei pasireiškia tam tikra alergija maistui.

Be minėtų aspektų, gerosios bakterijos nėštumo metu turi būtinai atsidurti Jūsų kelioniniame krepšyje, ypač jei vykstate atostogauti į tolimesnius kraštus.

Dr.OHHIRA® produktai su gerosiomis bakterijomis, galintys būti naudingi nėštumo metu

 • 12 rūšių pieno rūgšties bakterijų kompleksas naudingas ir saugus vartoti besilaukiančioms moterims. Sudėtyje esančios gerosios bakterijos nėštumo metu stiprins imunitetą.

 • Kremas su gerosiomis bakterijomis puikiai tiks kasdieninei odos priežiūrai ir drėkinimui nėštumo metu.

 • Muilas su gerosiomis bakterijomis padės rūpintis švara ir tinkama odos priežiūra besilaukiant.

Kur įsigyti Dr.OHHIRA® produktų su gerosiomis bakterijomis?

Pirkite internetu: mūsų el. parduotuvėje www.ohhira.lt - tik kokybiškos, natūralios sudėties prekės Jūsų sveikatai ir grožiui. Čia sužinosite daug naudingos informacijos apie produktus, tad nekils klausimų, kaip naudoti, prie kiekvieno pateikta kaina leis tiksliai planuoti savo išlaidas, pateikti atsiliepimai padės priimti sprendimą dėl pirkimo ir neleis suabejoti produktų nauda.