Gerosios bakterijos

Yra 3 prekės(-ių).
Gerosios bakterijos

Mūsų organizme knibžda daugybė bakterijų, kurios dažnai sutartinai vadinamos gerosios bakterijos ir blogosios bakterijos. Kas yra gerosios bakterijos? Kalbant paprastai, šios bakterijos – tikrų tikriausi organizmo sargybiniai, kurių trūkumą pajuntame greitai – apie tai „signalizuoja“ virškinimo sistemos sutrikimai, silpstantis imunitetas, pasireiškiančios alergijos maistui, lėtinių ligų paūmėjimai, vitaminų ir mineralų stoka, nes organizme trūkstant gerųjų bakterijų sutrinka maistingųjų medžiagų įsisavinimas.

Kada reikia organizmą papildyti gerosiomis bakterijomis?

Jei paklaustumėte, kada reikėtų vartoti gerąsias bakterijas, daugelis atsakytų, kad po antibiotikų kurso. Ir ši pozicija nebus klaidinga, bet tai – tik dalis tiesios. Gerųjų bakterijų vartojimo poreikio spektras kur kas platesnis. Šios bakterijos nepamainomos sergant uždegiminėmis žarnyno ligomis ar dirgliosios žarnos sindromu, kuris pastaruoju metu diagnozuojamas gana dažnam. Taip pat gerosios bakterijos yra tikras pag...

Mūsų organizme knibžda daugybė bakterijų, kurios dažnai sutartinai vadinamos gerosios bakterijos ir blogosios bakterijos. Kas yra gerosios bakterijos? Kalbant paprastai, šios bakterijos – tikrų tikriausi organizmo sargybiniai, kurių trūkumą pajuntame greitai – apie tai „signalizuoja“ virškinimo sistemos sutrikimai, silpstantis imunitetas, pasireiškiančios alergijos maistui, lėtinių ligų paūmėjimai, vitaminų ir mineralų stoka, nes organizme trūkstant gerųjų bakterijų sutrinka maistingųjų medžiagų įsisavinimas.

Kada reikia organizmą papildyti gerosiomis bakterijomis?

Jei paklaustumėte, kada reikėtų vartoti gerąsias bakterijas, daugelis atsakytų, kad po antibiotikų kurso. Ir ši pozicija nebus klaidinga, bet tai – tik dalis tiesios. Gerųjų bakterijų vartojimo poreikio spektras kur kas platesnis. Šios bakterijos nepamainomos sergant uždegiminėmis žarnyno ligomis ar dirgliosios žarnos sindromu, kuris pastaruoju metu diagnozuojamas gana dažnam. Taip pat gerosios bakterijos yra tikras pagalbininkas tiems, kas netoleruoja laktozės, kuriems pasireiškia alergijos, taip pat ūmaus viduriavimo, apsinuodijimo atvejais.

Jei laikotės dietos, racioną taip pat verta papildyti produktais, turinčiais gerųjų bakterijų. Ir tai dar ne viskas – gerosios bakterijos labai reikšmingos moterims, sergančioms grybelinės kilmės ginekologinėmis ligomis, taip pat kvėpavimo takų infekcijų varginamiems vaikams. Na, ir žinoma, gerosios bakterijos būtinos tiek vartojant antibiotikus, tiek po gydymo jais, nes pastarieji kaip reikiant išbalansuoja žarnyno mikrofloros pusiausvyrą, kurią būtina atkurti.

Produktų, turinčių gerųjų bakterijų, tikslinga pasiimti ir į keliones, kurių metu paprastai ragaujame įmantrius kitų šalių virtuvių patiekalus, kuomet kardinaliai pasikeičia valgymo įpročiai, racionas ir režimas, vandens kokybė, todėl neretai poilsiautojams tenka susidurti su gana nemaloniu reiškiniu – kelionine diarėja, kuri atsiranda dėl sutrikusios bakterijų pusiausvyros žarnyne.

Kokia gerųjų bakterijų nauda?

Nors paprastai gerosios bakterijos siejamos su virškinimo sistema, visgi naudų spektras kur kas platesnis. Pavyzdžiui, būtent šios bakterijos skatina antioksidantų, B grupės vitaminų, vitamino K ir folio rūgšties gamybą, jos taip pat stimuliuoja medžiagų, suteikiančių patikimą žarnyno gleivinės apsaugą nuo nepageidaujamų mikroorganizmų, gamybą. Negana to, gerosios bakterijos teigiamai veikia visą imuninę sistemą, didindamos atsparumą įvairioms infekcijoms. Ir tai dar ne visas naudų sąrašas – prie gerųjų bakterijų „gerų darbų“ verta paminėti ir pagalbą šalinant iš organizmo toksinus.

Gerosios bakterijos naudingos ir nėštumo metu, kuomet gimdoje augantis vaisius spaudžia žarnyną, kas sutrikdo jo peristaltiką ir dėl to atsiranda vidurių užkietėjimas.

Ar žinote, kad gerosios bakterijos gyvena ne tik žarnyne, bet ir ant mūsų odos? O žalingas aplinkos poveikis, netinkama odos priežiūra, pernelyg dažnas antiseptinių priemonių naudojimas jas naikina, o tai neigiamai veikia odos būklę ir sveiką jos išvaizdą. Todėl tikslinga rinktis gerųjų bakterijų turinčius prausiklius ir kremus ir taip suteikti patikimą apsaugą savo odai.

Dr.OHHIRA® produktai su gerosiomis bakterijomis

12 rūšių pieno rūgšties bakterijų kompleksas – tai natūralios sudėties produktas, padėsiantis ne tik papildyti gerųjų bakterijų atsargas, bet ir išlaikyti sveiką žarnyno mikrofloros pusiausvyrą. Natūraliai fermentuotas produktas sudėtyje turi keliolika rūšių gerųjų bakterijų, maistinių skaidulų bei biogeninių metabolitų (postbiotikų). Tai – ne dar viena kapsulė su džiovintais milteliais, o unikalus japonų mikrobiologų kurtas sinbiotinis ekstraktas, kurio sudėtyje apsijungia probiotinės kultūros ir fermentuoti augalai. Skrandžio rūgščiai atsparus kapsulės apvalkalas patikimai saugo bakterijas ir ištirpsta tik kapsulei pasiekus plonąjį žarnyną. Produkto gamybai naudojami Japonijos gamtoje augantys ir rankomis renkami augalai (vaisiai, daržovės, uogos, grybai, jūros dumbliai), kurie trejus metus yra fermentuojami natūralioje temperatūroje. Japoniškos gamtos sukurtas stebuklas perkeliamas į patentuotas kapsules.

„Magoroku“ kremas su probiotikais savo sudėtyje neturi konservantų, kvapiųjų medžiagų ar kitų žalingų odai ingredientų. Dermatologų patvirtintas kremas išsiskiria natūralia sudėtimi ir universalumu – jis tinka visų tipų odai, bet kokio amžiaus žmonėms. Kremo sudėtyje esantys arklio taukai, fermentuotų augalų ir probiotikų kompleksas bei alijošiaus, japoninės lokvos ir persikų lapų ekstraktas užtikrina apsaugines odos funkcijas, tinkamą jos drėkinimą bei elastingumą, slopina odos dirginimą ir kitokį diskomfortą, padeda efektyviai kovoti su laisvaisiais radikalais. Šis kremas orientuotas į plačią auditoriją, - tai tobulas pasirinkimas visiems: moterims, vyrams, vaikams ir senjorams. Jis puikiai tinka net naujagimiams ir kūdikiams.

„Kampuku“ muilas su gerosiomis bakterijomis yra išskirtinis dėl savo natūralios sudėties, kurioje nėra kvapiųjų medžiagų, sintetinių dažiklių ar konservantų. Gamybai naudojamas tyras šaltinio vanduo, natūraliai kelerius metus fermentuoti augalai ir probiotinės kultūros, todėl muilas yra švelnus, nesausina odos ir suteikia jai sveiko švytėjimo. Natūralių ingredientų dėka šis produktas idealiai tinka jautriai vaikų odelei.

Kur įsigyti Dr.OHHIRA® produktų su gerosiomis bakterijomis?

Dr.OHHIRA® produktų su gerosiomis bakterijomis galite įsigyti internetu el. parduotuvėje www.ohhira.lt. Čia sužinosite, kokia yra Jūsų pasirinkto produkto kaina, rasite išsamią informaciją, kaip jį naudoti, kokia produkto nauda, išskirtinės savybės ir kt. Nepriklausomai nuo to, kur gyvenate – Lietuvoje ar kitoje Europos šalyje – operatyviai ir saugiai pristatysime užsakytus produktus. Ohhira.lt jūs taip pat rasite atsiliepimus apie produktus su gerosiomis bakterijomis.

Mažiau
Daugiau
Rodomos pozicijos 1-5 iš 5
 • Dr.OHHIRA® 12 rūšių pieno rūgšties bakterijų kompleksas
  OMX Probiotics

  SUBRANDINTA GAMTOS. PATVIRTINTA MOKSLO Gaminama natūraliai fermentuojant, nenaudojant terminio apdorojimo.  12 rūšių gerųjų bakterijų (angl.PRObiotics): Lactobacillus, Bifidobacterium, Streptococcus Maistinės skaidulos (angl.PREbiotics): daržovės, vaisiai, uogos, grybai, jūržolės  Biogeniniai metabolitai (angl.POSTbiotics): organinės rūgštys,...

  25,00 €
 • Dr.OHHIRA® KAMPUKU muilas
  OMX Kampuku

  SVEIKA AKSOMINIO ŠVELNUMO ODA Pagamintas naudojant fermentuotus augalus, probiotines kultūras ir tyrą kalnų šaltinio vandenį, KAMPUKU muilas švelniai prausia odą, suteikdamas sveiko švytėjimo. Natūrali sudėtis, praturtinta probiotikais Patvirtinta dermatologų Netestuota su gyvūnais Visų tipų odai Be kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų,...

  15,00 €
 • Dr.OHHIRA® MAGOROKU kremas
  OMX Magoroku

  SVEIKA AKSOMINIO ŠVELNUMO ODA Natūrali sudėtis, praturtinta probiotikais Patvirtinta dermatologų Netestuota su gyvūnais Tinka visų tipų odai Be kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų, sintetinių dažiklių

  25,00 €