Dalinamės elektroniniu paštu atsiųstais atsiliepimais apie Dr.OHHIRA® fermentuotus probiotikus:

Atsikratėme virškinimo problemų, visą šaltąjį sezoną nesirgome

Dr.Ohhiros produktus atradau atsitiktinai. Japonišką kokybę vertinu seniai, tad nedelsdama ėmiau “tikrinti “ kolageną ir probiotikus. Probiotikus vartoja visa mūsų šeima. Atsikratėme virškinimo problemų, visą šaltąjį sezoną nesirgome! Dabar namie visada yra dr. Ohhiros produktų, o ir į bet kurią kelionę būtinai vežamės ir kolageną, ir probiotikus. 


Labai efektyvi ir stipri priemonė

Pagal pažįstamų rekomendaciją nusprendžiau išbandyti Dr.OHHIRA probiotiką. Prieš tai bandžiau kitus probiotikus, pirktus Lietuvos vaistinėse. Dabar galiu palyginti paprastus probiotikus ir Ohhiros produktą: vartojant paprastus, porą savaičių nieko nepajutau, jokiu pasikeitimų nebuvo, netgi vartojant dvigubą dozę, o išbandzius šį probiotiką, po dviejų dienų pajutau detoksikacijos požymius. T.y. pradėjus vartoti Ohhira probiotiką, mano organizme greitai prasidėjo valymo procesai, pradėjo atsistatinėti gera mikroflora, kas jautėsi iš aktyviai vykstančiu procesų organizme ir virškinimo trakte. Apie galutinį poveikį galėsiu pasakyti tik praėjus vienam - porai mėnesių. Be to, planuoju pastoviai vartoti šį maisto papildą, nes mūsų laikais yra sunku palaikyti žarnyno mikroflorą geroje būsenoje, o Ohhira probiotikas yra labai efektyvi ir stipri priemonė.
Ačiū už nuostabią galimybę pirkti iš Jūsų žymiai stipresnį ir efektyvesnį probiotiką.


Superinis atstatymas naudojant antibiotikus!

Superinis atstatymas naudojant antibiotikus! Atradau Ohhira probiotikus dar prieš tamsųjį žiemos sezoną ir periodiškai pavartodavau imuniteto stiprinimui bei po šventinių - stresinių organizmui vaišių. Galutinai įsitikinau šių probiotikų veiksmingumu, kai šį pavasarį teko savaitę naudoti antibiotikus: kasnakt išgerdavau japoniškų probiotikų, ir net po savaitės antibiotikų kurso nejaučiau nuovargio (!!!), kaip paprastai būna vartojant antibiotikus (beje, tuo metu nenaudojau jokių kitų papildų ar vitaminų, išskyrus vit.C) . Džiaugiuosi japoniškos kokybės at(si)radimu Lietuvoje.

Padėjo atstatyti žarnyno funkcionalumą po chemo terapijos

Prieš penkerius metus mano žmonai buvo atlikta žarnyno operacija, dėl onkologijos gydymo pasėkmių. Chemo terapijos, agresyvios spindulinės terapijos ir operacijos pasekoje, dalis plonojo žarnyno nefunkcionuoja. Dėl trumpo žarnyno, žarnyno mikroflora neįsitvirtina, taigi ilgą laiką teko gyventi su to pasėkmėmis. Pilvo pūtimas, sunkumas, viduriavimas... Išbandėm tikrai daug preperatų - nuo liaudiškų iki pasaulinio lygio produktų - kažkas padėdavo šiek tiek, kažkas nepadėdavo. Jau metus laiko naudojame Dr. Ohhira produktus, siūlomus "Gianteros". Šie produktai labai stipriai pagerino mūsų gyvenimo kokybę. Mūsų problema yra neišsprendžiama, todėl neturime ir tikslo išsigydyti, o kad gali būti dar geriau, nesitikime. Šiuo metu kitų produktų nebeieškome. Daugiausia naudojame prebiotikus (kasdien). Probiotikus žmona vartoja vakarais (kasdien). Bandėme ir kolageną. Vartojant jautėsi energijos antplūdis, ryškiai pagerėjo oda.


Esu atsparesnis peršalimams ir virusams

Vartojau Dr. Ohhira probiotikus. Pastebėjau, kad pagerėjo bendra savijauta, atsirado daugiau energijos. Labiau esu atsparesnis peršalimams ir virusams. Prieš tai tiek pavasarį, tiek žiemą dažnai "pasigaudavau" slogą ir peršalimą. Probiotikus nusprendžiau įsigyti, nes gydytojai nustatė skrandžio bakteriją H.pylori. Iš pažįstamų girdėjau gerus atsiliepimus apie šiuos probiotikus, tad nusprendžiau išbandyti. Vėliau atlikus tyrimus, šios bakterijos daktarai nebenustatė. Esu labai patenkintas ir žadu toliau vartoti siuos probiotikus.


Atsisakėme vaistų

OM-X Paste ir kapsules vyras geria jau 3 mėnesius. Pasta rytais ant tuščio skrandžio, o kapsulę - vakarais. Ankšciau gerdavo ant tuščio skrandžio Omeprazolį, be šių vaistu negalėjo gyvent. Ką nesuvalgydavo, niekas netikdavo, tai pūstavo, tai rėmuo ėsdavo... Žodžiu, buvo belikę nieko nevalgyt. Net vaisiai sukeldavo taip rūgštis, kad nuo galvos skausmo galima buvo ir numirt... Pradėjus gert OM-X Paste, jau pirmą mėnesi buvo visiškai atsisakyta vaistų, dingo pūtimo jausmas. Net vyras, kad ir koks skeptikas prieš bet kokius papildus, bet sako: žinai, turbūt man visgi padeda tavo tos nesąmones.


Geresnė žarnyno veikla

Vyrui, kol gėrė probiotikus, buvo geresnė žarnyno veikla. Prebiotinę masę karts nuo karto panaudojam, kai būna nekokia savijauta.