Dalinamės elektroniniu paštu atsiųstais atsiliepimais apie Dr.OHHIRA® geriamą kolageną:

Vidutinių nuotolių bėgikė, Lietuvos rekordininkė ir olimpietė Eglė Balčiūnaitė:

Eglė Balčiūnaitė

"Kadangi šiai dienai nevartoju kitų papildų, kurie galėtų įtakoti įsisavinimą, galiu geriau pajausti poveikį. Esu labai patenkinta. Visų pirma, nėra jokios alerginės reakcijos nei bendroje savijautoje, nei ant odos (esu labai jautri daugeliui produktų). Oda lyg naujai atsigavusi, esu nustebusi, jog mano nagai tapo labai stiprūs (o tai būna, tik po specifinio geležies vartojimo kurso), bei bendra savijauta daug geresnė. Ypač po visų stresinių situacijų, kurias turėjau paskutines savaites. Ir, nepaisant skubėjimo ir sudėtingų skrydžių, mano imuninė sistema yra ant bangos (dažniausiai mane šiuo metu puola įvairios virusinės ligos, uždegimai). Trumpai tariant, jie tikrai verti dėmesio!"


Lengvaatletė, Lietuvos rekordininkė ir olimpietė, sprinterė Agnė Šerkšnienė:

Agnė Šerkšnienė

"Kai nuo rugsėjo 10 iki 15 d. reikėjo skristi 4 kartus, dalyvauti 2 varžybose ir 1 konferencijoje, manau, kad kolagenas padėjo man tą savaitę išgyventi ir sumažinti nuovargį."


Stiliaus ikona, „Ali šokoladinė“ bendraįkūrėja Patricija Gadžijeva: 

Patricija Gadžijeva

“Visada tikėjau japoniškos medicinos ir kosmetikos galia. O šis geriamas Dr. Ohhira kolagenas dar kartą įrodė, kad tuo tikėti tikrai verta. Tai priemonė, kuri palaiko odos elastingumą, skaistumą ir drėgnumą. Rekomenduoju!!!”


Lietuvos lengvaatletė, bėgikė Gabija Galvydytė:

gabija galvydyte.jpg

"Išbandžiau Dr. Ohhira geriamą kolageną ir likau labai nustebinta. Panaudojusi šį kolageną jau po kelių buteliukų mano savijauta tikrai pagerėjo. Jaučiausi žvalesnė ir energingesnė. Pagaliau atradau priemonę, kuri efektyviai kovojo su mano veido odos pabėrimais. Šį kolageną rekomenduočiau visoms norinčioms pagerinti ne tik išvaizdą, bet ir vidinę savijautą."


Rezultatas YRA

Sveiki, noriu pasidalinti apie geriamą kolageną dr.Ohhira. Taigi, kaip ir daugumai, nelabai "rimtai" atrodė, kaina kaip ir didoka,bet...... jau  apie 10 mėn. vartoju (dvi pertraukas dariau), rezultatas YRA. Patarimas tiems, kam atrodo, kad brangu: pigiau nerasite. Ieškojau (daug gamintoju klaidina, nes ten gryno kolageno "lašeliai"). Tik aiškum kaip ir viską reikia vartoti reguliariai, pastoviai ir rezultatas bus. Dėkoju ir šauniai e-parduotuvės komandai, sėkmės Jums.


Apmalšo kaulų skausmas, padaugėjo energijos

Mano įspūdžiai vartojant skystąjį kolageną dar gana kuklus, nes sveikatos problemos gana didelės ir suvartojau tik dvi pakuotęs, bet..... Kaulų skausmai jau šiek tiek apmalšo (nedrasu dar džiūgaut), o ir energijos padaugėjo, geriau miegu, atsikeliu PAILSĖJUSI, ko anksčiau nebuvo. Sąnariai truputi lankstytis geriau pradėjo. Taigi rekomenduoju kas dvejoja ar bandyti ar ne... tikrai taip, verta, nes tai "grynas" produktas ((; Dovilė, 47 metai


Suvartojus vieną kursą pagerėjo odos būklė

Norėjau pasidalinti atsiliepimu apie geriamą kalogeną ir fermentuotą daržovių ekstraktą. Vyras turi problemą dėl padidėjusio skrandžio rūgštingumo, tad pabandė rytais gerti fermentuotą daržovių ekstraktą. Po mėnesio vartojimo, pajuto pagerėjimą, anksčiau net vaisių negalėjo valgyti, o dabar jau pradeda valgyti apelsinus. Pati bandžiau geriamą kalogeną: suvartojus vieną kursą pagerėjo odos būklė, noriu padaryti mėnesio pertrauką ir gerti antrą kursą, mat kamuoja odos dermatitas. Puikūs produktai!


Pradėjo gyti aknės spuogai, nebejaučiu "strėnų"

Dar neseniai pradėjau gerti kolageną t.y. kurso nebaigiau, bet jau išgėriau 6 buteliukus. Pirmieji pastebėjimai: po 2 buteliukų pradėjo gyti apie porą mėnesių esantys aknės spuogai (du) ant veido (menopauzės laikas :)). Antra. Jau daug metų, su labai mažom pertraukomis, pastoviai skauda nugarą - dieną stipriau, dieną lengviau, bet pastoviai. Kiekvieną rytą stebiu savo nugarą, taip vadinamas "strėnas". Ir, gal sutapimas, bet tikiuosi, ne - kažkaip nebejaučiu aš jų. Be to, man  skanus šis "kokteiliukas". Labai dėkoju visiems, prisidėjusiems prie šio produkto atėjimo į mano namus.


Pajaučiau nagų stiprėjimą ir išslinkusių galvos plaukų ataugimą

Džiaugiuosi atradusi geriamo kolageno ampules. Kai jas pradėjau naudoti, jau po 5 ampulių pastebėjau ryškų odos pasikeitimą. Be to, pajaučiau ir energijos antplūdį. Pirmas 5 ampules gėriau kasdien, po to dar 5 ampules gėriau kas antrą dieną. Praėjus maždaug 2 savaitėm po viso kolageno kurso, pajaučiau nagų stiprėjimą ir išslinkusių galvos plaukų ataugimą. Supratusi, kad kolagenas man padeda džiaugtis gyvenimu, nusprendziau pabandyti kitus dr.Ohhiros produktus. Dėkoju tiems, kurie rūpinasi kitais žmonėmis.

Mano nuostabai, situacija pagerėjo! Kursą kartosiu

Jau seniai skauda sąnarius. Vis pavartodavau kažką, bet žymaus pagerėjimo nebuvo. Prieš kelis mėnesius išbandžiau geriamąjį kolageną. Iš pradžių buvau skeptiška, bet, mano nuostabai, situacija pagerėjo! Kursą kartosiu.


Akivaizdžiai pagerėjo mano odos ir plaukų būklė

Dr.Ohhira geriamą kolageną rekomendavo draugė. Susigundžiau. Aktyvus gyvenimo ritmas ir miego trūkumas išties neprideda grožio plaukams ir odai. Sportuoju, tad turėdama nemažas fizines apkrovas, privalau rūpintis ir savo sąnariais. Kitas momentas - beveik nevartoju medikamentų. Susirgusi gydausi natūraliomis priemonėmis. Išsamiai išsinagrinėjusi Dr.Ohhira geriamo kolageno sudėtį, nutariau išmėginti. Po pirmojo kurso nepajutau stebuklingo preparato poveikio, tačiau to ir nesitikėjau. Suprantu, kad ilgalaikiai rezultatai pasiekiamas ne per vieną dieną. Galiu pasakyti, kad akivaizdžiai pagerėjo mano odos ir plaukų būklė. O tai džiugina. Šiuo metu vartoju antrąjį Dr.Ohhira geriamo kolageno kursą. Tikiuosi, kad rezultatais liksiu patenkinta dar labiau :)


Padeda kontroliuoti egzemos protrūkius

Dr.Ohhiros produktus atradau atsitiktinai. Japonišką kokybę vertinu seniai, tad nedelsdama ėmiau “tikrinti “ kolageną ir probiotikus. Kolageną naudoju beveik metus su trumpomis pertraukomis. Pastebėjau, kad maždaug po savaitės vartojimo veido oda atgauna drėgmę ir lygėja, akys  sveikai žvilga. Kovoju su egzemos protrūkiais ant plaštakų, alkūnių, kojų… Kolageno vartojimas drėkina visą odą ir akivaizdžiai padeda kontroliuoti šią problemą. Šiemet aš neturėjau šios ligos paaštrėjimo ir esu tikra, kad tai dėl kolageno preparato poveikio. Dabar namie visada yra dr. Ohhiros produktų, o ir į bet kurią kelionę būtinai vežamės ir kolageną, ir probiotikus.


Toks jausmas, kad atitirpinėja kulnai, pati pėda jauciasi laisvesnė

Prieš kelis metus persirgau labai sunkia gripo forma, komplikavo kaulus ar tai kaulų dangalą  ir kažkokios bakterijos per kraują persimetė kaulo gleivinėn ir ją dirgindamos sukeldavo didelius skausmus - eidavau kaip kareivis.  Ištuštinau 2 kolagenus ir toks jausmas, kad atitirpinėja kulnai, pati pėda jauciasi laisvesnė, matysime toliau, kokius rezultatus duos, juk ne viskas iš karto. 


Akivaizdžiai pagerėjo odos būklė, visai pamiršau nugaros skausmus

Mano išsausėjusi viso kūno oda, bet pavartojus geriamą kolageną akivaizdžiai pagerėjo odos būklė, pagražėjo veido spalva, sumažėjo raukšlių gylis, visai pamiršau nugaros skausmus. Mane džiugina šio produkto greiti ir stulbinantys rezultatai. 


Veido oda tapo pastebimai lygesnė ir elastingesnė

Galiu rekomenduoti tik tai, ką pati esu ne kartą išbandžiusi, – geriamas kolagenas yra iš ties labai skanus ir veiksmingas! Jį vartoju periodiškai, 3-4 kartus per metus. Gan aktyviai sportuoju ir kartais pradedu jausti sąnariuose skausmą, suvartojus kolageno normą problema beveik išnyko, skausmas sumažėjo. Dar vienas svarbus veiksnys, – veido oda tapo pastebimai lygesnė ir elastingesnė. Ačiū už veiksmingą produktą. 

Kaulų skausmai šiek tiek apmalšo, energijos padaugėjo, geriau miegu, atsikeliu pailsėjusi

Galiu rekomenduoti tik tai, ką pati esu ne kartą išbandžiusi, – geriamas kolagenas yra iš ties labai skanus ir veiksmingas! Jį vartoju periodiškai, 3-4 kartus per metus. Gan aktyviai sportuoju ir kartais pradedu jausti sąnariuose skausmą, suvartojus kolageno normą problema beveik išnyko, skausmas sumažėjo. Dar vienas svarbus veiksnys, – veido oda tapo pastebimai lygesnė ir elastingesnė. Ačiū už veiksmingą produktą. 


Nebeskauda kelių sąnarių

...dėl kolageno, tai galiu pasakyti, kad iškart po kelių dienų jau man pasijuto, kad nebeskauda kelių sąnariai. Tą patį išgirstu ir iš kitų.

Skausmo kaip nebūta!

Ką tik patyriau ant savo kailio!!! Nugaros skausmas - po ilgo sėdėjimo ir desperatiškai neplanuoto sporto - keletą dienų kankino. Prisimniau jūsų nuostabų kolageną - po dviejų dienų skausmo kaip nebūta!

Situacija su sąnariais pagerėjo!

Jau seniai skauda sąnarius. Vis pavartodavau kažką, bet žymaus pagerėjimo nebuvo. Prieš kelis mėnesius išbandžiau geriamąjį kolageną. Iš pradžių buvau skeptiška, bet, mano nuostabai, situacija pagerėjo! Kursą kartosiu.

Operacija nusikėlė neribotam laikui

Pirmoji šį Dr.Ohhira produktą atrado mano močiutė (80 m.), kuriai buvo diagnozuotas kelio sąnario menisko pažeidimas. Kadangi kamavo stiprūs skausmai, buvo galvojama apie operaciją. Močiutė nusprendė, kad operacija gali ir palaukti, todėl nutarė išbandyti Dr.OHHIRA geriamą kolageną. Šis preparatas padarė stebuklus, nes jį vartojant palaipsniui išnyko skausmai ir su šiuo susirgimu susijęs diskomfortas. Operacija nusikėlė neribotam laikui, nes vartojant papildą buvo pasiekta remisija, ir, norėdama, kad pasiekta sveikatos būklė kuo ilgesnį laiką išliktų gera, močiutė yra nusiteikusi šį preparatą vartoti ir toliau. Turėdami tokį akivaizdų kolageno veikimo pavyzdį šeimoje, šį papildą ketina išbandyti ir kiti šeimos nariai.


Vis dažniau pamirštu pasitepti kremu!

... pastebėjau, kad dažnai pamirštu pasitepti veidą kremu, nes oda yra drėgnesnė ir po prausimosi paprasčiausiai jos nesutraukia!!! 


Nustojo skaudėti peties sąnarį

Išgėrus vos vieną pakuotę japoniško kolageno, pastebėjau, kad nustojo skaudėti peties sąnarį, o atsistoti tapo žymiai lengviau, nes išnyko nugaros "surakinimo" jausmas. 


Padėjo sustiprinti nagus

Ieškodama naujų būdų kovai su psoriaze nusprendžiau išbandyti Dr. Ohhira geriamą kolageną.  Siekdama geresnio rezultato suvartojau 3 pakuotes. Paragavus labai patiko skonis ir tekstūra. Primena uogų sirupą, tačiau ne per saldų. Pabaigus prailgintą kolageno gėrimo kursą akivaizdžiai susitiprėjo nagai: mažiau skilinėjo, augo stipresni. Odos ir plaukų atžvilgiu didelio pokyčio nepastebėjau. Vis dėl to psoriazės atžvilgiu pokyčių nebuvo nei kolageno vartojimo metu, nei po jo.


Akys buvo drėgnos, spindėjo, oda drėgnesnė

Kolageną gėrė mano vyras. Pastebėjau, kad saulėje ne taip greit nurausdavo šią vasarą, kaip būdavo anksčiau (jis paprastai raudonai nukaista). Man pačiai po kolageno akys buvo drėgnos, spindėjo, oda drėgnesnė.


Oda nebe tokia sausa ir šviesesnė

Geriu, baigineju visa kursa, oda nebe tokia sausa ir veido oda šviesesne. Labiausiai patinka del to, kad kūno nebereikia tepti tonos kremo, nes mano oda ypatingai sausa.


Nebetreška sąnariai, vaikščioti daug lengviau

Nuostabus papildas! Tikrai nesitikėjau, galvojau kaip visada reklama, nori kažkas pasipelnyti ir tiek. Galvojau pusę metų. Kovo 8 proga nutariau sau pasidovanoti. Užsisakiau 2 pakuotes, nes buvo nuolaida. Sunaudojau pusę ir ką galvojat - nebetreška sąnariai, vaikščioti daug lengviau ir norisi vaikščioti, na tikrai labai smagu!