Dr.OHHIRA ®  KAMPUKU muilas su fermentuotu ekstraktu

OMX Kampuku

Dr.OHHIRA® KAMPUKU muilas

AKSOMINIO ŠVELNUMO ODA

Pagamintas naudojant fermentuotus augalus, probiotines kultūras ir tyrą kalnų šaltinio vandenį, KAMPUKU muilas švelniai prausia odą, suteikia jai sveiko švytėjimo.
  • Natūrali sudėtis, praturtinta probiotikais
  • Patvirtinta dermatologų
  • Netestuota su gyvūnais
  • Tinka visų tipų odai
  • Be kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų, sintetinių dažiklių

Smulkiau

Nauja

15,00 €

su PVM

Netto svoris: 80 g

Žalingi aplinkos veiksniai ir netinkama odos priežiūra gali sunaikinti gerąsias bakterijas, natūraliai randamas odoje ir ant jos, dėl ko gali atsirasti dirginimas, uždegimas, dehidratacija.

Probiotikais praturtintos kosmetikos priemonės sukuria ant odos apsauginę mikroplėvelę, leidžiančią odai laisvai kvėpuoti ir kartu saugančią nuo patogeninių bakterijų ir žalingo aplinko poveikio.

Dr.OHHIRA® KAMPUKU muilas gaminamas prie žemos temperatūros, taip maksimaliai išsaugant drėkinamuosius ingredientus (augalų aliejų, gliceriną) bei vertingas odą tausojančias medžiagas (amino rūgštis, vitaminus, mineralus, probiotines kultūras).

Muilo sudėtyje esantis fermentuotas ekstraktas pasižymi priešuždegiminėmis ir antibakterinėmis savybėmis, sukuria apsauginį sluoksnį, kuris mažina uždegimą ir saugo odą nuo žalingų veiksnių.

Dr.OHHIRA® KAMPUKU muilo sudėtyje nėra stabilizatorių, dezodoruojančių medžiagų, konservantų, sintetinių dažiklių. Natūrali karamelės spalva gali išblukti naudojimo ir saugojimo metu, tačiau tai neturi jokios įtakos produkto kokybei.

Tinka kasdieniniam naudojimui visų tipų odai. 

Tik išoriniam naudojimui. Patekus į akis, nedelsiant praplauti akis švariu vandeniu. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Ingredientai: SODIUM PALMATE, SODIUM COCOATE, LACTOBACILLUS/STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS/MOLASSES/RICE BRAN/FRUIT/LEAF/STALK/AGARICUS BLAZEI/LENTINULA EDODES/GRIFOLA FRONDOSA/HIZIKIA FUSIFORME/LAMINARIA JAPONICA/UNDARIA PINNATIFIDA FERMENT FILTRATE, AQUA, CARAMEL.


 Galiojimas: 3 metai nuo pagaminimo datos, 12 mėn. nuo pakuotės atidarymo

Dr.OHHIRA® produktai yra parduodami daugiau kaip 10 pasaulio šalių: Japonijoje, JAV, Naujoje Zelandijoje, Malaizijoje, Singapūre, Filipinuose, Tailande, Hong Konge, Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Rusijoje, ir pelnę pasaulinį įvertinimą bei pripažinimą.

Gydytoja dermatologė Birutė Adomavičienė:
"Probiotikai turi išskirtinių pranašumų esant odos funkcijų sutrikimams – jie gali būti naudingi sergant atopiniu dermatitu. Sveikoje, pamaitintoje, viskuo aprūpintoje odoje greičiau gyja žaizdelės, randai, nudegimai, tokia oda atsinaujina greičiau, gerėja jos atsparumas ligoms. Tų, kurie dažnai kenčia nuo spuogų, žarnyno gerųjų bakterijų balansas gali būti sutrikęs. Tiems, kurie savo odą nori „primaitinti“ probiotikais, specialistai rekomenduoja į kasdienių grožio priemonių sąrašą įtraukti kosmetikos su probiotikais. Šių priemonių pritaikymas odos priežiūros priemonėse jau vadinamas revoliuciniu žingsniu, galinčiu pakeisti kiekvienos moters kasdienės odos priežiūros įpročius, be to, tai gali padėti pamiršti visus nepatogumus, kuriuos kelia jautri oda."


Šviečiamųjų seminarų lektorė, knygos "Protingas grožis: švytinčios odos biblija" autorė Indrė Urbanavičienė:

Probiotikai ir prebiotikai kosmetikoje

"Šįkart norėčiau išsamiau apžvelgti medžiagas, gerinančias odos mikrofloros būklę ir ne taip seniai pradėtas naudoti kosmetikos gamyboje. Be abejo, tyrimų apie šias sudedamąsias dalis ir jų poveikį vis dar yra labai mažai, bet mokslas nestovi vietoje ir informacijos bei naujų faltų daugėja."

Estetinės medicinos ir dermatologijos klinikos „Grožio pasaulis“ dermatologė Sandra Kavaliauskienė:
"Kosmetika su probiotikais dėl savo veiksmingumo naudojama ir tokioms ligoms kaip žvynelinė, aknė, egzema ar rožinė gydyti, taip pat uždegimo pažeistai odai. Gerosios bakterijos padeda subalansuoti natūralią žmogaus odos mikroflorą, leidžia odai atsinaujinti."


Šviečiamųjų seminarų lektorė, knygos "Protingas grožis: švytinčios odos biblija" autorė Indrė Urbanavičienė:
"Organizmo mikroflora ir gerosios bakterijos, dar vadinamos probiotikais, jau seniai nebe naujiena. tačiau apie odos mikroflorą, dar kitaip vadinamą mikrobiota, pardėta kalbėti palyginti neseniai. Kosmetikos produktai, gerinantys odos mikroaplinką, - visiškai naujas požiūris į odos priežiūrą ir viena populiariausių šių metų grožio tendencijų."

Diplomuota aplinkosaugininkė, mokslų daktarė, grožio, mados ir gyvenimo būdo blogerė Preilė: "Esu sužavėta saugia bei inovatyvia sudėtimi."

Esu labai sužavėta šiuo gaminiu – tiek saugia, inovatyvia jo sudėtimi ir gamybos technologija (nieko stebėtino – juk tai japoniškas produktas!), tiek akivaizdžiu teigiamu poveikiu odai. Mano didžiausios rekomendacijos!

Kai į mano rankas išbandymui pateko šis Dr. Ohhira® Kampuku muilas, panagrinėjusi jo saugią ir turtingą sudėtį, drąsiai išbandžiau veidui prausti. Ir nenusivyliau – jau beveik mėnesį kasdien jį naudodama nepastebėjau jokių odos dehidratacijos požymių. Nusiprausus veido oda lieka itin švari, net jaučiamas tas malonus girgždėjimas, tačiau ji nešerpetoja, jos netraukia ir netempia. Įdomu, kad net po prausimosi naudojant rūgštinį kremą, nebepastebiu tokio odos sudirgimo kaip anksčiau. Puikiai juntamas ir antibakterinis bei regeneracinis produkto poveikis – greičiau džiūsta spuogeliai ir atsinaujina jų pažeisti odos plotai. Dar viena puiki šio gaminio savybė – jis naudojasi labai taupiai, netirpsta ir netyžta kaip daugelis kitų muilų (žinoma, nuo drėgmės pasaugoti vertėtų, nepaliekant ant kriauklės krašto), o jo kvapas labai švelnus, vos juntamas, tad tikrai neerzins net pačių jautriausių nosyčių. 

Žinoma TV laidų vedėja, žurnalistė, dviejų knygų autorė, dailaus kūno, švytinčio veido ir  geros savijautos ekspertė Lavija Šurnaitė:

"Odai nuraminti man labai padeda ir jos prausimas su aksominio švelnumo „Kampuku“ muilu praturtintu probiotikais ir augalų ekstraktais."

Šaltinis: www.smallplanetmag.lt (118-119 psl.)

Dainininkė Andžela Adamovič-Gečienė:

"Šiuo metu mano oda yra pasibaisėtina. Nesu turėjusi prastesnės būklės, net brendimo laikotarpiu. Giluminio veido valymo atlikti negalima, tad tenka vis daugiau domėtis priežiūros priemonėmis ir priemones reikia rinktis atsargiai, kad kuo natūralesnės būtų. Dabar pasirinkau natūralios sudėties KAMPUKU muilą ir MAGOROKU kremą. Tiek muilas, tiek kremas sudėtyje neturi kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų, dirbtinių dažiklių. Man tai labai svarbu."

Pagamintas naudojant fermentuotus augalus, probiotines kultūras ir tyrą kalnų šaltinio vandenį, Dr.OHHIRA® KAMPUKU muilas švelniai plauna ir drėkina odą. Jo sudėtyje esantis fermentuotas probiotinis ekstraktas sukuria ant odos apsauginį mikrosluoksnį, kuris saugo odą nuo žalingų veiksnių.

Tyrimai siūlo naują viltį sergantiems atopiniu dermatitu

Egzema yra labiausiai paplitusi ir „užsispyrusi“ odos liga pasaulyje, tačiau naujas tyrimas, kuriam vadovo Kolorado „Anschutz Medical Campus“ universiteto daktaras Donald Leung, siūlo sprendimą kovai su atopiniu dermatitu.

Kolorado klinikinių tyrimų ir mokslo instituto medicinos direktorius ir Vaikų alergijos ir imunologijos skyriaus vedėjas Dr. Leung, bendradarbiaudamas su Dr. Richard Gallo iš San Diego universiteto, tyrė kremą, praturtintą bakterijomis, kurios kovoja su paciento odoje esančiais patogenais.

„Naudingos bakterijos iš tikrųjų gamina natūralius antibiotikus, kurie naikina ant odos esančias patogenines bakterijas - auksinį stafilokoką (Staphylococcus aureus)“, - sako Leung. „Mes žinome, kad egzema sergantys pacientai neturi ant savo odos tinkamos mikrofloros, kuri slopintų auksinį stafilokoką. Mūsų tyrimai taip pat atskleidė, kad tokių pacientų odos imuninė sistema yra neveiksminga kovojant su šiuo patogenu.“

Tyrime dalyvaujantys pacientai du kartus per dieną naudojo probiotikais praturtintą kremą. Siekiant sužinoti, ar sumažėjo blogųjų bakterijų skaičius, buvo analizuojamas jų odos DNR. Šio tyrimo tikslas buvo pašalinti ant odos esančias patogenines bakterijas, naudojant kremą, kurio sudėtyje esančios probiotinės kultūros padeda atkurti natūralią odos mikroflorą, tarnaujančią kaip apsauginis barjeras nuo kenksmingų bakterijų.

Dr. Leung tyrinėja ir gydo atopinį dermatitą jau 30 metų. Juo serga 20 procentų vaikų ir 10 procentų suaugusiųjų. Nesant veiksmingo gydymo, pacientai susiduria su skausminga, niežtinčia ir dažnai patogenais apkrėsta oda. Dauguma šių pacientų turi stafilokokines infekcijas, kurias gydosi antibiotikais. Po antibiotikų vartojimo ant daugelio pacientų odos lieka antibiotikams atsparios bakterijos, kurios gali būti labai pavojingos.

„Pagalvokite apie gerąsias bakterijas, apie probiotikus odai“, - pataria Dr. Leung.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti keista - naudoti bakterijas odai, kuri dažnai kenčia nuo bakterinės infekcijos, tačiau tikimasi, kad būtent probiotinės kultūros (gerosios bakterijos) gali padėti atkurti sveiką mikroflorą ant egzema sergančių pacientų odos. Mokslininkai tikisi, kad kremo su probiotikais naudojimas pasiūlys ilgalaikį sprendimą, kai kitų gydymo būdų nepakanka.

Egzemos gydymui dažniausiai skiriami stiprūs antibiotikai, tačiau jie užmuša ne tik patogenus, bet ir gerąsias bakterijas. Sergantys egzema taip pat dažnai naudoja hormoninius kremus, tačiau pastarieji gali turėti sunkių šalutinių poveikių ir paprastai  pacientai negali jų toleruoti ilgą laiką.

Užbaigdamas Dr. Leung pabrėžia, kad išorinis gerųjų bakterijų naudojimas gali pagerinti odos būklę, atkurti sveiką odos mikrobiotą ir padėti žmonėms, sergantiems antibiotikams atspariomis stafilokokinėmis infekcijomis, tokiomis kaip MRSA (Meticilinui atsparus auksinis stafilokokas), kurių kiti gydymo būdai neveikia.

 

Šaltinis: https://www.news-medical.net/news/20180604/Study-offers-new-hope-for-people-with-atopic-dermatitis.aspx

 

 

Probiotikai – dažnai vartojamas žodis, tačiau tik dabar pradedame atrasti šių gerųjų bakterijų poveikį mūsų organizmui ir išvaizdai.

Pokalbis su Sinajaus kalno Medicinos centro dematologijos profesore ir knygos „The Beauty Dirty Skin“ autore – Whitney Bowe.

Dermatologai teigia, kad probiotikai gali padėti išspręsti odos problemas

Įrodyta, kad probiotikai, t.y. mūsų žarnyne gyvenančios „gerosios“ gyvybingos bakterijos, padeda palaikyti sveiką mikrobiotą ir sveiką imuninę sistemą, padeda kontroliuoti svorį bei gerinti psichinę sveikatą. Niujorke dirbanti dermatologė ir knygos “The Beauty of Dirty Skin” autorė, daktarė Whitney Bowe, sako, kad yra ryšys tarp žarnyno sistemos ir sveikai atrodančios, spinduliuojančios odos. „Fox News“ studijoje ji ketina papasakoti, kaip šias naudingas bakterijas galime įtraukti į savo gyvenimą, kad gautume naudos tiek iš vidaus, tiek iš išorės.